Tesislerimiz

 

Hendek Tesislerimiz

1994 yılında SAKARYA/Hendek ilçesinde üretimine başlanan aytaç su, Haziran 1997'de Yimpaş Holding bünyesine katılarak, hazır su pazarının öncü, yenilikçi ve lider markası haline gelmiştir. Kaynağını dünyaca ünlü su yataklarına sahip Bolu Akyazı arasındaki Kerem Ali Dağlarının Çamlıca Beldesi Gökçe ağaçlık mevkiinde 850 m yükseklikteki kaynaktan sağlayan aytaç su, doğal cazibesi bozulmadan fabrikamıza ulaşmakta ve en son teknoloji kullanılarak, el değmeden 250cc-300cc bardak, 0,5 - 1,5-5-10 LT pet ve 19 LT polikarbon şişelere dolumu yapılarak mineral yapısı bozulmadan siz değerli müşterilerimizin güvenle içebileceği bir hale getirilir.

Çayıralan Tesislerimiz

Aytaç su aynı üretim ve yatırım anlayışıyla ikinci fabrikasını Yozgat İli Çayıralan İlçesinde devreye almıştır. Üç aşamalı yatırımın; birinci ve ikinci aşamasını meydana getiren Damacana. Bardak ve pet su ambalajları ile üretime başlamıştır. Üçüncü aşamada ise Gazlı içecek ürünleriyle yatırımları devam edecektir.

2008 yılında YOZGAT/Çayıralan ilçesinde 2. su fabrikasını faaliyete geçiren aytaç su, tadı keşfedilmeyi bekleyen,KAYNARPINAR mevkiinden aldığı doğal kaynak suyunu mineral yapısı bozulmadan fabrikasına ulaştırmakta, 0,5-1,5-5-10 LT pet ve 19 LT polikarbon şişelere dolumunu yaparak siz değerli müşterilerimize "a kalite" anlayışı ile sunmaktadır.

 

 

 

 

Gren New Media Solutions